| AlxGoliatH a întrebat:

vreau sa imi cumpar un telefon nou, pentru ca vreau si eu unul cu android.Pana acum m-am gandit la un Huawei Ascend g300, mi se pare un telefon foarte bun.O alta optiune este Lg l5 si Samsung galaxy Ace.Ce telefon sa aleg, as vrea sa imi spuneti si de ce.Multumesc anticipat si cel mai bun raspuns primeste funda

2 răspunsuri:
| Maryan_Voicu_1993 a răspuns:

Mai bine iti iei Samsung galaxy ace, pentru ca LG si Huawei nu se compara cu Samsung, si din punct de vedere tehnic e cel mai bun din cele 3

| alexthebest1888 a răspuns:

Este mai bun Samsung galaxy ace pentru ca are un display bun, o camera buna, procesor mare..este Samsung o firma foarte buna. funda?