| anonim_4396 a întrebat:

Pe ce este mai bine sa te joci(ai experiente mai tari) pe ps,xbox, sau pc? Ma refer la Call Of Duty am auzit ca ai experiente mai tari pe console cu acest joc... Funda

Răspuns Câştigător
| SonicAndrei a răspuns:

E mai palpitant să joci pe o consolă care o conectezi la un televizor mare: Play Station 3/4 sau Xbox. Dacă dimensiunea monitorului e cât cea a televizorului poți conecta un joystick la calculator, dar de obicei cel mai interesant e pe televizor.