| MisterJaguar a întrebat:

Pe facebook cand imi actualizez starea cum fac sa scriu ca alti. ceva de genu :se simte grozav,se simte iubit, se simte lenes? cum?

Răspuns Câştigător
| Danzell a răspuns:

Cand scrii textul iti apare jos un smilei. apesi pe el si iti apare o lista

| MisterJaguar explică (pentru Danzell):

Unde sa scriu textul? cand scriu pe actualizare stare nu-mi apare nici un smilei si nici o lista straight face

| MisterJaguar explică (pentru Danzell):

Aaaaaa vina era a mea ca aveam fb-ul dat in romana nu in englezahappy..Mersi mult big grin ai funda.