| elenasofia a întrebat:

Cum se fac emotioanele alea de ex : Ioana se simte grozav,lenes, indragostit,...
Funda!batting eyelashes
Cat de repede

Răspuns Câştigător
| Alexandrionescu a răspuns:

Uite iti spun eu, dai acolo sus la rotita aia intri la setari, pui facebookul pe engleza, si cand o sa vrei sa iti pui o stare pe facebook iti apare si un smiley de unde pui starile alea doar ca sunt pe engleza, apoi ti-l pui inapoi pe romana happywinking. Try

| elenasofia explică (pentru Alexandrionescu):

Si daca mdupa ce mi pun starea si il schimb inapoi in romana imi mai ramane starea?

| Bogdan123Bogdan a răspuns (pentru elenasofia):

Scuze ca ma bag in seamna, dar cred ca nu...

| Bogdan123Bogdan a răspuns (pentru elenasofia):

Opa,n-am vost atent la intrebare, daca iti schimbi inapoi iti ramane.

7 răspunsuri:
| Latinmoon a răspuns:

Buna!
Uite in a2-a casuta ai semnul pentru fiecare http://www.ymlover.com/lista-cu-emoticoane/.
Good luck! :-*

| Bogdan123Bogdan a răspuns:

Pai:
big grin =zambet
:* =sarut
tongue =limba
happy =bucuros
laughing=care rade
sad =trist

Si cam astea stiu si eu, scuze ca nu sunt multe, sper ca te-am ajutat

| Bogdan123Bogdan a răspuns (pentru Bogdan123Bogdan):

Opa.
: D=zambet
:*=sarut
: P=limba
: )=bucuros
: ))=care se rade
: (=trist,
Si scuze ca gresisem la primul raspuns, si pune fara space intre ele

| ManifestCmn a răspuns:

Da fb u in engleza. sh acolo in dreapta langa stare e o fata. dai click sh gasesti acolowinking