| LaGGeR1990 a întrebat:

Salut, pe Metin2ro am lvl 35 si vreau sa-mi fac cal armat(am lv1 la cal). Ieri am fost cu o medalie la grajdar si a zis sa ma duc la tinta de pe harta. Care tinta? Am mai multe in oras de la misiuni, am intrebat player si au zis ca in afara orasului sunt niste tinte rosi, la mine nu era nici una. Ce sa fac?

P.S.:Ieri am fost la grajdar in map1 si azi am incercat si in map2.

Cel mai rapid raspunz primeste FUNDA!

1 răspuns:
| Valy_ValenTin_1988_OKTS a răspuns:

Uita-te pe mama si vezi ca e in afara orasului pe langa apa sau la pescarii din toata mapa este mai departe de oras big grin