| ThatsMethod a întrebat:

Pe Sa-Mp, când omor pe cineva îmi dă crash. De fiecare dată. Știe cineva cum pot rezolva? Nu am nici un mod băgat în San Andreas, este complet curat. Fundăă!

3 răspunsuri:
| h3llboy666 a răspuns:

Inlocuieste GTA_SA.exe cu acesta de aici http://rghost.net/57493761 si apoi te duci în folderul GTA San Andreas -> data -> schimbi extensia fișierului Timecyc.dat în Timecyc.*** (dai rename). Vei putea astfel si sa intrii cu cate conturi doresti pe un server, doar schimband numele din consola de samp

| h3llboy666 a răspuns (pentru h3llboy666):

Redenumesti in timecyc. ***

| h3llboy666 a răspuns (pentru h3llboy666):

Redenumesti in timecyc. k k t fara spatii.