| Cucuriguuu a întrebat:

Pentru cei care au FIFA 13 (pe PC) vreau sa stiu cateva amanunte.
Adica vreau sa vad daca ceea ce patesc eu este normal (patiti si voi) sau este de la versiunea mea de FIFA.

Un prim aspect care ma deranjeaza este lipsa spectatorilor pe stadion (adica ei aclama tot meciul dar cand este filmat stadionul sau merg pe langa tuse toate locurile sunt libere-fantome).
Un alt aspect ce ma deranjeaza.Am un joystick si tastatura.
Ei bine nu pot juca decat pe joystick iar daca vreau in 2 pot doar de pe mouse. (respectiv 2 butoane de pe tastatatura).

Ma intrebam... oare exista vreun patch de care nu stiu eu si de care ceilalti stiu?
Adica sa mearga jucat de pe tastatura si sa fie suporteri pe stadion.

Multumesc anticipat.

FUNDA si VOT!

Răspuns Câştigător
| cypryan11 a răspuns:

Din pacate nu exista vreun patach. straight face

| Cucuriguuu explică (pentru cypryan11):

Sa inteleg ca la toti face aceasta figura cu fanii si tastatura?

De exemplu, daca tu ai FIFA 13, patesti si tu ca mine?

| cypryan11 a răspuns (pentru Cucuriguuu):

Cu tastatura nu, dar cu fanii e la fel ca la tine

| Cucuriguuu explică (pentru cypryan11):

Adica iti merge sa joci de pe tastatura?

| cypryan11 a răspuns (pentru Cucuriguuu):

Da

| Cucuriguuu explică (pentru cypryan11):

Ok mersi am sa incerc si eu sa vad daca gasesc setari sau ceva pentru tastatura la colegii mei care mai au FIFA 13.