| noja11 a întrebat:

Salut, pentru cine are assasin's creed 1 la misiunea a 3 daca pui si tutorialul (memory block 3 ) ai doua posibilitati, sa mergi in orasul acre sau in ierusalim. Eu am mers in ierusalim si pe cand sa intru in oras mi se blocheaza sau imi iese din joc si nu-mi da niciun mesaj si nu stiu ce sa fac. Daca ati avut aceeasi problema si ati rezolvat-o spuneti-mi va rog cum ati facut. Dau funda pentru cele mai bune raspunsuri!

1 răspuns:
| cParty a răspuns:

Si eu am avut aceeasi problema dar inca nu stiu de ce face asa eu sincer am cautat alt assassin's creed si mi-a mers perfect este o eroare de joc insusi bafta