| Mocton a întrebat:

Salut am o problema la assasin's creed cand sunt la memory block 3 de trebuie sa ma du in ierusalim cand dau sa ma duc in oras stiti cum imi apare acolo se departeaza personaju intru in anymous si mi se blocheaza am pc bun 2 gb de ram procesor dual core placa video de 1 gb

Răspuns Câştigător
| alex1cristian a răspuns:

Pai amice uite asculta:trebuie sa te duci unde la pus sa iei de la inceput joku pe crak ca in folderu unde l-ai pus iti da si un crack stii si acolo merge fara faara problema chiar daca nai cal bun da cu 2 gb ram si video 1 gb esti cel mai tare da trebuie sa iti mai pui sin iste memorie ca din cand in cand nu prea merge daca nu ai destula memorie!winking succeswinking