| Edy20000 a întrebat:

Salut(pentru cine cunoaste mapa,,promods" pentru euro truck),in unele zone din Germania si nu numai, imi da crash.Tin sa precizez ca nu mai am alte moduri de harta adaugate peste ea. Vreau sa stiu daca este de la harta sau de la alt mod.Toate modurile sunt compatibile cu versiunea actuala a jocului si a mapei.Multumesc!

1 răspuns:
| xFlo699 a răspuns:

Salut, dacă ai vreun mod instalat, sunt șanse de 99% sa fie problema de la el, in general modurile nu sunt foarte bine optimizate, mai ales că ETS nu este un joc foarte nou, e normal sa mai apară buguri. Personal îți recomand să dezinstalezi modurile și să vezi dacă problema persista, dacă e așa atunci ar trebui să încerci un reinstall.