| doublers a întrebat:

Salut.Pentru cine joaca NerdMt2 am o intrebare:
-Mi-am facut cont am intrat in joc m-am jucat si dupa aceea am iesit si cand sa intru inapoi merge contul scrie ai fost conectat. asa si cand zice conectarea ruleaza iese din joc. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mia mai facut si mie asa... e ceva de joc ori nu sia tras setarile comlete vori e de la rezolutia de la calculatorhappy. deci daca nu sia tras setarile tragel din nou...
daca e rezolutia. ei bine umbla la setarile windows-ului si da rezolutia jocului

54 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti banat contul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am alta problema imi zice ca, cracku are virusi stie cineva ce pot sa fac sau un link cu un crack pentru NerdMT2 fara virusi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E ceva de la joc trebuie sa astepti ceva timp

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stie cineva siteul de inrregistrare di de dawloadare?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dami mie contul ca sa ti-l repar cred ca este o prb de facerea contului gresita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

-Eu iti spun sa-ti faci alt con pentru ca tia banat gm contul!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu stiu sa-mi fac cont care ma paoate ajuta plzzz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba cum se face contul?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna cati stie cineva contul si intra pe el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum imi fac cont care ma ajuta si pe mine?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vronmae VNO USNR Bnudseknazelrin? asta e o intrebare care tio da la inregistrare ma poate ajuta cineva sa imispuna si mie ce sa scriu acolo?sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Downloadeazal din nou

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru accea intrebare inseamna care este capitala... si voi scriet simplu Berlin (dar am o problema. cand fac cont imi apare o img. alba cu niste scrisuri despre vot )e de la site? momentan ori care este problema :?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

-Salut! Va rog frumos sa imi ziceti si mie cum se face cont ca nu stiu. Va rog frumos. Multumesc pentru intelegere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum ai facut cont? zi-mi la adresa de email ionut_indricut2009

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fanfanu4 mersi din suflet :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Auzi fami si mie un cont plss mil dai la alx_boss_010

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care ma ajuta si pe mine sa fac un cont plisss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma eu zic sa te apuci de alt Mt2 ca asa mi-a facut si mie pe alt metin asa ca asa tias recomanda sa faci si sa joci metin ShadowMt2 e tare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nerd am jucat si eu, astia te baneaza dc nu esti german (ceva ce mi-au facut si mie) jucati-va pe alt server ca-ti faci nervi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sczzzzzzzzzzz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nici macar nu pot sa-mi fac cont da tu cum ai reusit? contacteazama pe idiul meu vin.roby@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut
pemine nu ma lasa sa-mi fac cont tu cum ti l-ai facut ¿?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu pot sa imi fac cont

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fratilor ajutati-ma si pe mine sa-mi fac cont, ca dupa ce scriu alea de intregistrare imi apare o img alba si nu mg plzzzz va rog pm me Id:juvix_ktm! Va rog

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa scrii Angela

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Eu am 9 ani si tot caut cum se dowladeaza si nu gasesc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa-ti alt cont pentru ca anseamna ca cineva ati stie contul an curnand ati va lua itemele!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paii daca ai iesit intra de 2 ori si apoi merge usor rolling on the floor