| mihaimmm18 a întrebat:

Salut, pentru un pc cu procesor intel celeron 2.26 GHz, placa video nvidia FX 5200 128 mb, 1.5 gb RAM, HDD 80 Gb, ce jocuri fps imi puteti recomanda?

3 răspunsuri:
| iceyMaster a răspuns:

Http://adf.ly/4hny0 incearca aceasta e un joc foarte super si trebuie sa mearga daca ai net stabil

| unknownn a răspuns:

Incearca: Gun(un joc western), Bad Boys 2, Reservoir Dogs...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai jocurile FPS care ar trebui sa ruleze asa si asa pe PC-ul tau ar fi cele incadrate intre anii 05-07 MAXIM, dar nu prea cred ca placa ta video va duce ceva calumea din 2007(nu prea are cum.)
Acum vorbind de genul FPS-ului, tematica mai exact, sunt diverse si multe.
Oricum orienteaza-te dupa anii astia si roaga-te ca placa ta video sa reuseasca sa duca la minim jocurile.