| anonim_4396 a întrebat:

Poate cineva sa imi faca un PC de Gaming? Preferabil de pe Emag. Pretul sa fie maxim la 6000 de lei. Sa duc majoritatea jocurilor la High, Mediu sau la maxim. Multumesc

1 răspuns:
| CosminFlo a răspuns:

Stiu ca as fi putut sa put un 1070 dar am facut o comparatie intre ele si acest 1060 este chiar foarte bun.
Acest calculator duce ce vrei tu la maxim.
Si are si un flow foarte bun si am pus si ventilatoare sa nu se incinga nimic. Daca vrei sa faci overclock poti dar mai limitat.
Este o bestie:
https://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/3102610/