| iulianwyy a întrebat:

Salutare amici happy caut si eu laptop pentru gaming, nu jocuri foarte puternice, unele care nu solicita prea mare performanta. cum ar fi minecraft, cs go, valorant, poate chiar si gta v pe un low-mid settings. pretul sa fie maxim 2900 lei, multumesc anticipat! happy mentionez faptul ca de preferat sa fie site uri de genul altex, eMAG. si sa fie bun la daily tasks deoarece nu am de gand sa il solicit la maxim din punct de vedere al jocurilor. dau funda happy

2 răspunsuri:
| Nicusor1975 a răspuns:

Acer Nitro 5
HP Pavilion Gaming 15
Dell G3 15
Al doilea il am si acum, ruleaza jocuri Fortnite, PUBG, Apex Legends,, GTA V.

| StefanIohan a răspuns:

Ori ce de la Intel care are placa video Intel irix iar de la amd tot ce are mai mare de vega graphics 8