| anonim_4396 a întrebat:

Pot cumpara jocuri pe steam cu plata Prin SMS pe mobil fara card? Daca da, aș dori sa știu cum se face.

1 răspuns:
| Morgăă a răspuns:

Nu poti prin telefon. Daca nu ai acces la un card recomand sa te duci, daca ai, aparate de paysafecard prin oras (daca nu cauta magazine care elibereaza bonuri paysafecard) si ai sa primesti un cod cu care te duci pe paysafecard.com, iti faci cont si iti folosesti pin-ul de pe bon. Dupa te duci sa bagi pe steam bani cu paysafecard, iti bagi contul si platesti.