| numesiprenume0 a întrebat:

Pot modifica avatarul(caracterul) in Sims 4 daca am inceput deja sa joc? Daca da, cum? Nu gasesc...

2 răspunsuri:
| codrinmaestruldumelor a răspuns:

Apesi Control+Shift+C ca sa deschizi consola, unde scrii prima data "testingcheats true", dai enter, apoi scrii "cas. fulleditmode" si dai iar enter. Esc ca sa inchizi consola. Tii apasat shift si apesi pe simsul pe care vrei sa-l modifici, apoi selectezi " edit/modify in CAS"
PS: daca sims-ul este insarcinat nu vei putea sa-i modifici dimensiunile corpului pana nu trece sarcina