| PyCu a întrebat:

Salut.pot sa fac server de metin2 pe 512mb rami?

8 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Nu, nu poti. Pentru o functionare optima a acestuia, ai nevoie de minim 2GB ram.

| Mihail2020 a răspuns:

Daca vrei sa il faci popular trebuie sa fie de minim 2Gb Ram si o viteza la net stabila cu IP static.
Daca faci sa te joci cu prieteni 512Mb rami este suficient sa faci un server sa te joci.

| TeddyPaul a răspuns:

Nu! Prea putini! Nu va porni serveruL! Minim 2GB! Stiu persoane care au si 1GB si merge! BAFTA

| Metals25 a răspuns:

Poti dar nu o sa fie reusit.Ca sa fie reusit trebuie sa ai 2GB ram

| RomaniaEtho a răspuns:

Poţi face(scrpitat) dar nu îl poţi hosta pe calculatorul tău

| pro a răspuns:

Poti sa faci dar iti va rula in patratele (am intalnit cazuri)

pentru a putea face un server ai nevoie de cel putin 2GB RAM

| PyCu explică:

OkeY Mersyy happy Mult happy

| Bossuxx1995 a răspuns:

Merge dar cu cv lag dar ai nev de un sv file cat mai simplu pentru a functiona