| KNz9898 a întrebat:

Salut poti castiga bani adevarati cu jocul BigTime de pe Playstore? Este fake sau chiar merita sa joci? Si daca da cum poti scoate banii prin paypal?

10 răspunsuri:
| AnKuXor a răspuns:

Castigi bani, dar 1 cent o data la o luna, foarte greu, ca la sloturile adevarate, deci pierzi timp, am incercat si eu.Ilie's vlogs a propuso happy

| MarianaNiculescu a răspuns:

Este fake toata ziua. Iti pierzi degeaba timpul. Ti-as recomanda sa nu incerci. Te inseala, si nici 10 bani nu primesti de pe acel joc..Creatorii jocului sunt pusi pe glume.

| BrokenAngels a răspuns:

Poti sa castigi bani din aceasta aplicatie, dar foarte greu!

| SunzianaMiccutzicka a răspuns:

Nu e fake. Asta e un cod care a fost dat celor care castigau premiile de 500-1050$ pentru darea celorlalti. FWKI9, daca-l bagi o sa iti dea 1000000$ care ii transformi in 10 $ care ii Poti scoate si inca 1$.

| Minder a răspuns:

Eu am scos bani din acest joc dar este foarte greu. Eu am facut 10 dolari in 4 luni. Inregistrezi cardul bancar la paypal si cand scoti banii pui e-mail-ul si parola si tii pune pe card dar iti ia comision si ramai cu 8 dolari. FOLOSESTE CODUL VYXFY PENTRU 2500 TIKETE

| viorica109 a răspuns:

Nu este fake, eu am fost aleasa castigatorul zilei si am castigat 500 de dolari.

| Miler_Andrei_2002 a răspuns:

Nu e fake... eu am scos 10 $ intr-o saptamana. pune la invite code codul 1CBCW si primesti 2500 de tichete... bafta.
Si ca sa scoti banii dai in joc pe pay pal si pui contul paypal (trebuie sa ai minim 10$ ca sa scoti ) si astepti ceva timp (o zi. 2, 3 ) dupa care intri in contul paypal si dai wirdraw funds... si banii se duc pe card (trebuie iar sa astepti o zi, 2...)

| Mihai_Dancila_1984 a răspuns (pentru Miler_Andrei_2002):

Salut Andrei cum ai scos tu banii cu PayPal ca eu nu pot tot eroare are 10$ am si nu pot să i scot este fake jocul tot eroare îmi arata

| Andreia_Albanez_1990 a răspuns:

Salut cum pot scoate bani de la jocul big time am castigati 1150 dolari

| Turcalet a răspuns:

M9H7U este codul ce da 100000 de tickete pentru ca este modat.