| babyblue a întrebat:

Pot transforma banii de pe PayPal in bani adevarati(cash money)? Daca da, cum?
Multumesc anticipat

4 răspunsuri:
| Axz_axn_1978 a răspuns:

Ca sa ii poti scoate ajungi la o banca, iti faci un card. apoi ii transferi

| cristianfrunza a răspuns:

Mergi la banca cu cardul. Si gasesti acolo o "tanti" care sta in spatele unui geam. Te duci la ea si ii spui ca vrei sa iti scoti banii de pe PayPal/Card.Si o sa puna sa semnezi ceva si that's allbig grin

O funda nu ar strica la casa omului!

| babyblue explică (pentru cristianfrunza):

Pai nu am un card. E un simplu cont pe Internet.thinking
Scuze daca zic vreo prostie, dar nu ma prea priceplaughing

| yon3l a răspuns:

Pai fii atent in primul rand ai nevoie de un card visa electron nu alt fel de card doar isa electron te duci la o banca si iti faci un card nu o sa iti trebuiasca decat buletinul si sa ai 18 ani cel putin dupa iti adaugi cardul pe contul tau paypal si ii dai la windraw selectezi cardul si bum ai banii de pe paypal pe card dupa te duci la un bancomat si tii scoti de pe card dar sa stii ca la windraw cei de la paypal iti iau 2$ ca un fel de taxa.