| Vladsnllgddvff a întrebat:

Salut.Poţi pune codul de bani infiniţi pe xbox one s?

5 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

Desigur.
"Codurile" se afla pe cartea de credit.

| Vladsnllgddvff explică (pentru PainTech):

Ce fel de carte de credit că nu înţeleg.

| Alexuţ02 a răspuns:

Salut, la ce te referi? cum adică bani infiniţi?

Am avut FIFA 17 şi 18, şi nu am putut băga cod de ban infiniţi la nimic, trebuia să cumpăr coins-urile.

Nu sunt metode de a frauda Xbox One S, aparţine de Microsoft... şi ştim cu toţii ce gigant e Microsoft, nu cred că poţi băga bani infiniţi, poate dacă mi-ai da detalii despre ce vrei să zici, ţi-aş răspunde mai clar.

| Vladsnllgddvff explică (pentru Alexuţ02):

Adică vreun cod de bani mulţi

| Alexuţ02 a răspuns (pentru Vladsnllgddvff):

Sincer, n-am auzit de aşa ceva, nici să umpli contul sau ceva, trebuie să plăteşti.