| nashu40 a întrebat:

Salut prieteni.
Am o problema foarte suparatoare cu internetul. Se misca deosebit de greu,in frame-uri. Nu pot vizualiza deloc ceva pe youtube,iar pe alte pagini cand intru se misca foarte lent,sare,iar cand dau un click trebuie sa astept multe secunde inainte sa raspunda.
Nu stiu ce sa mai fac,am cautat la windows update si am downloadat toate up-daturile pe care le-am gasit referitoare la Net Framework. Am controlat si am Adobe Flash Player 11, deci e in regula. Am defragmentat,am scanat de virusi, am folosit TuneUp Utility si tot asa se misca.
Mentionez ca am windows 7.
Ce as putea sa mai fac sa mearga bine internetul?
Multumesc anticipat si o zi buna tuturor!

2 răspunsuri:
| AlinKun a răspuns:

Spune cinfiguratia sistemului

| nashu40 explică (pentru AlinKun):

-Procesor Pentium 4 de 2, 66 Ghz
-Placa Video Ati Radeon HD 3450 de 256 de Mb
-1 Gb memorie RAM