| Bogdan_Baciu_1992 a întrebat:

Salut prieteni am o problema la jocul "cs"! cand dau la setari video in meniul cs nu imi merge "opengl" imi merge "D3D", "software". am pc cu mem ram 1gb ram, win7 ultimate sp1, si placa video "ATI". am incercat orice de la dezinstalare si instalare din nou a cs. ului pana la actualizare drivere..imi zice ceva de gen not suported,,,, am cs 1.6 warzone!

4 răspunsuri:
| Rapyy a răspuns:

Problema nu este in cs.
Eu tot am "Windows 7 Ultimate" - si tot aceeasi problema.
Toti care ii cunosc (care joaca cs) si au Windows 7 Ultimate, tot au aceasta problema.
Pune la loc Windows XP - Daca vrei sa mearga.
Dar nu cred ca este cam mare diferenta dintre D3D si OpenGL.

| Bogdan_Baciu_1992 explică (pentru Rapyy):

Imi pun win8 laughing

| Rapyy a răspuns (pentru Bogdan_Baciu_1992):

Incearca si cu ala.

| Bogdan_Baciu_1992 explică:

Imi pun win8 laughing