| Moldovan_Yonel_1995 a întrebat:

Salut prieteni am si eu o problema de cateva zile nu mai merge mausu la cs in stanga si in dreapta doar cand intru pe server nu merge cand intru in cs merge da cand intru pe server nu mai merge in sus si in jos merge da in stanga si in dreapta nu merge am steam si l-am reinstalat da nu merge va rog sa ma ajutatihappy

1 răspuns:
| eliminatorul01 a răspuns:

Ai o problema cu firul acela din el adica daca mausul epe laser ai o problema cu firul din el ca si mie mi se mai intamla la MICROVOLTS(joc) dar acel fir trebuie tras nu cu putere.dar daca este pe bila dintraia trebuie sa ii dai jos un capacel de dedesubtul lui si ori este blocata ori nu ajunge bila pana jos.