| VladGH a întrebat:

Salut prieteni, am vrut sa dezinstalez din Control Panel niste programe dar din greseala am dezinstalat si Microsoft Visual C++ apoi dupa ce am facut restart... gata nu mai pot intra in calculator sau in Windows cum s-ar spune. Mi se deschide o fereastra daca vreau sa dau sa se repare automat si daca dau imi spune ca nu poate gasi nimic si tot asa de fiecare data. Ce sa fac? Sa in instalez Windowsul ( dar nu vreau sa perd nimic din fisierele pe care le am) sau sa introduk discul cu Windows si sa-i dau Repair Windows? ajutati-ma dau funda.

1 răspuns:
| Borderline a răspuns:

Microsoft Visual C++ nu are legătură cu Windows-ul. E un progam folosit pentru a scrie programe în limbajul C, C#, C++
Probabil ai șters și alte fișiere.