| vladutzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a întrebat:

Salut prieteni! As vrea sa stiu cum se face un set de ninja pe metin2 epical. Dau Funda Celui Crare Da Raspunsul Mai Detaliat...

Răspuns Câştigător
| Nevastuic a răspuns:

La primele bonusuri ai nevoie de (scut si bijuterii):rezistenta pumnal rezistenta sageti rezistenta sabie rezistenta otrava si desigur PV iar la bonusurile 6/7 sansa de aparare impotriva ninja si tare impotriva ninja, pe coif ai nevoie de rezistenta otrava rezistenta incetinire si rezistenta magie noroc.

1 răspuns:
| vladutzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz explică:

Mersi amice dar nu iteleg 1 lucru ce isteamna 6/7? si vreau sa il pun pe mine si sunt ninja la asta ma refeream nu la unul contra ninja...