| skizz0 a întrebat:

Sal TPU. as vrea sa stiu ce e un set ninja din metin2 si ce contine el. dau funda pentru raspunsul detaliat

Răspuns Câştigător
| ToXicLoVe_2598 a răspuns:

Un set ninja este un set anti-ninja.Adica papuci,bratara,colier, cercei, scut si coif cu bonusuri anti-ninja.
Iti trebuie APARARE PUMNAL+15% SAU SAGETI15% pentru ca sa rezisti mai mult la acestea. Evident ca iti trebuie si pv mult ca sa poti supravietui.happy Indicat ar fi sa iti faci un set pentru fiecare rasa(razboinic,sura, ninja), la saman nu mai trebuie.Asa faci la fiecare, dar in loc de pumnal, pui APARARE SABIE 15% SI APARARE CU DOUA MAINI 15%, si pv... Daca ai noroc iti intra toate trei.happy
Sper ca te-ai lamurit.laughing Baftahappy