| Seby90 a întrebat:

Sunt in pana de idei, sunt un gamer inrait, am jucat mai toate titlurile noi, unele poate nu le-am terminat.
Asa ca apelez la memoria voastra si va intreb daca stiti vreun joc mai vechi, care sa ma satisfaca. Nu am preferinte atata timp cat exista si o poveste in spatele jocului.

Sunt deschis la mintewinking.
Go ahead, hit me!

Răspuns Câştigător
| CoquineNoire a răspuns:

Un gamer inrait nu e nolifer tongue
cine nu a jucat macar un joc in viata lui, degeaba a trait.
daca imi mai amintesc de vreun joc, te anunt, ca nici eu nu mai stiu ce am jucat, au fost multe.

14 răspunsuri:
| Alex1997fun a răspuns:

Incearca seria assassins creed/ seria splinter cell

The Elder Scrolls
Spider-man
Seria Hitman(ca sa poti sa intelegi Absolution, ca eu nu inteleg nimiclaughing
daca ai consola, incearca seria ninja gaiden sau halo
seria need for speed
seria spider-man
the Saboteur
Inversion(un fel de gears of war cu gravitatie)
Seria BattleField
Seria Mass Effect
Seria Far Cry
Seria Devil may cry
Seria Resident evil
Fable
Transformers
Mafia 1/2
The godfather

| Seby90 explică (pentru Alex1997fun):

Am cam jucat toate mai putin spiderman, si precedentele mass effect, - dlcuri, Far cry 2 nu mi-a placut, 1 de cand apar extraterestri am renuntat, iar 3 l-am terminat in 2 zile. Battlefield le-am incercat, dar nu pe toate, inversion nu mi-a placut ideea, elder scrolls sunt geniale, dar m-am pierdut in prea multe questuri. Godfather, un joc superb, mafia la fel dar le-am jucat, am sa incerc ultimul resident evil, speram sa fie mai usor ca precedentul si o sa incerc si spiderman poate, iar devil may cry merita timpul acordat?

| Alex1997fun a răspuns (pentru Seby90):

Sincer am jucat deno-ul pe consola si mi-a placut...acum nu stiu de tine.incearca si seria ice age(ii amuzanta) sau

wolfenstein(ambele)
Medal of Honor
SniperElite ambele versiuni
Neighbours from helllaughing
sleeping dogs(cred ca l-ai jucat)
seria tomb raider

| Seby90 explică (pentru Alex1997fun):

Am jucat toate nfh, sleeping dogs nu l-am incercat, sunt contra gta, si mi s-au parut prea similare, doar combat sistemul care l-au imprumutat de la batman. Tomb raider astept ultimul release, celalte le-am jucat, sniper elite am jucat primul, wolfenstein? Ala vechi care il jucam acum 100 de ani unde nu puteai ridica tinta pe verticala? God i love that game. Medal of honor nu m-a atras, inca il am in pc. Vad ca iti plac shooterele tongue

| Alex1997fun a răspuns (pentru Seby90):

Astea mi-au venit in minte nu ma dau in vand dupa FPS mai mult pentru sportive si TPS......incearca JAmes Bond Blood Stone mie mi-a placuthappy

| CoquineNoire a răspuns:

L.A Noire
Max Payne 2
FEAR
Half Life 2
Tomb Raider Legend, Anniversary
Mafia 2
Postal 2 (cel mai dilau joc).

| Seby90 explică (pentru CoquineNoire):

Le-am jucat...
I guess im a nolifer D:!

Agree on postal. Vad ca iti plac shooterele :d.
L.A. Noire, superb jocul.

| Seby90 explică (pentru CoquineNoire):

Someone who understands me. Oh god, prima funda care o dau!

Poi, da, poate sa fie si mai greu, ideea e sa existe o poveste, o treaba o chestie... sunt satul de texturi.

| CoquineNoire a răspuns (pentru Seby90):

Pei cum, asta se zice? ca aia care joaca sunt no-liferi?laughing
dar majoritatea care stau pe facebook si cresc gaini sau oi in jocurile de acolo cum sunt?laughing

| Seby90 explică (pentru CoquineNoire):

Apoi da, asa se zice... Pai. pe aia, nu stiu cum le zice lumea, da eu le zic idioti, mai bine ar planta copaci si creste gaini pe bune, ar avea si roade... da meh oh go on ce sa le ceri?

| Seby90 explică (pentru Seby90):

Autocorrectul siteului ma face sa par analfabet. Tind sa cred ca ar trebui sa scriu in engleza si pace.

| CoquineNoire a răspuns (pentru Seby90):

Un gamer inrait nu e nolifer tongue
cine nu a jucat macar un joc in viata lui, degeaba a trait.
daca imi mai amintesc de vreun joc, te anunt, ca nici eu nu mai stiu ce am jucat, au fost multe.

| GoddessMaui a răspuns:

Stronghold
Tekken
Prototype
Soul Calibur
Red Alert
InFamous
Freedom Fighters
Thief Deadly Shadow, trebuie sa ai o rabdare nebuna.
The Punisher
Die Hard
Motorstorm
God of War
Street Fighter
Total Overdose
Armored Core si mai vezi alte jocuri mech.

| dann13l a răspuns:

Warcraft.

| Seby90 explică (pentru dann13l):

Sunt satul, joc din vanilla, cat despre w3, am facut par alb de la dota.