| MouseSoricelDecasa a întrebat:

Salut prieteni vreau sa intreb jucatori mai avansati de gta san andreas si samp bun intrebarea mea este cum pot sa instalez gta de 2 ori gen intru in setup gta san andreas si imi zice daca vreau sa sterg jocul anterior si alte chesti si daca dau nu mi se inchide iar daca dau da mi se sterge jocul ce pot face sa il instalez de 2 ori daca pot spune asa fara sa imi mai apara chestia aia si fara sa mai sterg celalalt gta poate va intrebati de ce vreau sa il mai instalez inca odata vreau sa incerc un mod
cine ma ajuta primeste funda yeeeeyyy MouseSoricelDecasa a facut o rima

2 răspunsuri:
| gamersamp12 a răspuns:

Winows Logo + R scrii Regedit apesi enter si stergi Key-urile astea:
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\Rockstar Games\GTA San Andreas\1.00.00001]

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\Rockstar Games\GTA San Andreas\Installation]
vezi cum le gasesti dupa dai sa instalezi iarsi jetea-ul :]]

| MouseSoricelDecasa explică (pentru gamersamp12):

Mersi dar am o problema ma poti ajuta?