| Lov3Hell a întrebat:

puteti sa imi dati jocuri cam pana in 2006? am calculator mai praf de fel doar cu 1 gb ram si nici o data nu mi-a mers un joc pana in 2007... Cine da cele mai multe si cele mai bune. Dar nu vreau de groaza cum ar fi F.E.A.R. vreau jocuri cu actiuni ceva gen assassins creed sau cu masini de curse. sa aiba su sefi sa ii poti infrange. Deci. cine da cele mai multe si bune jocuri pana in 2006 i-a funda!

2 răspunsuri:
| LetalShot a răspuns:

Sonic the hedgehog 2006

| NicKu00 a răspuns:

Pai ar cam fi: call of duty 1, 2; aim 2 clan wars, age of empires3, action girl racing, alien stars, area 52, battle field 1, 2, special forces, cold war, delta force extreme, doom3, F.E.A.R. si fantastic 4.