| AnnaMaryaEnyedi27 a întrebat:

Salut,puteti sa imi spuneti cum pot face un video? Sa nu ma intelegeti gresit vreau sa filmez ceva nu sa face un video cu poze! Daca ma puteti ajuta anuntati-ma cat mai repede. P.S -Am Laptop

Răspuns Câştigător
| GaNeA001 a răspuns:

Pai poti filma la webcam sau camera video si pui cu cablu de date in pc si poti s-l editezi daca vrei...cu Sony vegas. Sau poti sa-l lesi asa.

5 răspunsuri:
| GaNeA001 a răspuns:

Pai vrei sa te filmezi pe tine etc. sau desktopul (sa apara gen sa te joci etc. dar nu sa filmezi ecranu de afara )?

| anonim_4396 a răspuns (pentru GaNeA001):

Vreau sa prezint ceva si trebuie sa ma filmez... Ma poti ajuta? big grin

| GaNeA001 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai poti filma la webcam sau camera video si pui cu cablu de date in pc si poti s-l editezi daca vrei...cu Sony vegas. Sau poti sa-l lesi asa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau sa prezint ceva si trebuie sa ma filmez...Ma poti ajuta? big grin

| VinnieS1 a răspuns:

Foloseste fraps si editeaza cu Sony vegas sa arate mai bine.

| ForceStyle a răspuns:

Daca vrei sa filmezi desktop-ul foloseste fraps happy.
Astept fundita!