| ELEMENT3110 a întrebat:

Salut! Puteti sa-mi spuneti cateva,, Mt2 Private Server PvP"?

Răspuns Câştigător
| mizuky556 a răspuns:

Pai serverele sunt Hammer steel wars etc cauti in top 100-200 fundita daca se poate

| ELEMENT3110 explică (pentru mizuky556):

Lasa nu a mai raspuns nimeni si tu mi-ai zis cea ce stiam oricum.

3 răspunsuri:
| mizuky556 a răspuns:

Salut in primul rand pe private pvp se fac seturi.In al doilea randiti alegi armele cele mai bune.In al treilea rand iei bonusuri.In al patrulea le bagi, iar dupa le schimbi pana iti apare "tare impotriva razb sau sura..."In al cincelea toate trebuie sa aiba pv dar in acelasi rand si bonusurile care ti le-am zis

| ELEMENT3110 explică (pentru mizuky556):

Asta le stiu de cand m-am apucat de metin2. Vroiam niste Servare Pvp! Nu altceva.