| mr2010 a întrebat:

Puteti sa-mi spuneti ce viteza de net prin cablu (de exemplu Clicknet) ar fi de ajuns pentru Messanger, YouTube si descarcari cu 500kb/s?

1 răspuns:
| ExpertHost a răspuns:

Matematic, ca sa ai 500kbps la download, iti trebuie un minim de 4Mbps. Viteza de downlod depinde si de serverul de unde descarci precum si de cat de solicitata este reteaua din care faci parte. Strict pentru Messenger/Youtube cam orice abonament de internet prin cablu (nu stick) ar fi ok.