| JohannesZu a întrebat:

Salut're, treaba sta in felul urmator:
Am cumparat GTA 5 Online de pe G2A, nu imi place de nici o culoare iar de atunci tot incerc sa reusesc sa il pun la vanzare, dar nu reusesc! Ma blochez la etapa cand ma pune sa completez Business details
-Eu neavand firma, nu am ce date gen (Company legal name, Registration number, Tax number )
sa dau!

Are cineva idee, cum se vinde un joc pe G2A si cum trec peste acest formular sau daca sunt persoana fizica, ce sa completez aici?

3 răspunsuri:
| AgentTorque a răspuns:

Mai bine il vinzi pe olx