| Sxies a întrebat:

Salut, recent in rainbow six siege primesc o eroare odată la câteva zile când bag meci ( bad_module_info has stopped working ) și primesc crash la joc. Țin să menționez că am Windows 10 pro cu licență, versiunea 1709 adică fall creators update, si am toate driverele updatate. Pe net am auzit că ar fi de la aceasta versiune mai veche de Windows 10 - 1709, care este și buggy. Deasemenea, am updateurile oprite in Windows, deoarece noile updateuri inclusiv 1803 afectează performanta, dar le pot porni. Ceva soluții? Mulțumesc!

4 răspunsuri:
| andrei201824 a răspuns:

Fa toate updaturile, din cauza asta iti da crash r6s.
Si lasa ca -3 fps nu e mare branza... ( si eu am observat un mic minus de fps dupa unele updateuri )

| Sxies explică (pentru andrei201824):

Și tu ai noua versiune ( april update ), 1803?

| Sxies explică (pentru andrei201824):

Si tu ai noul update 1803 april update?

| andrei201824 a răspuns (pentru Sxies):

Da, si ma joc R6S, CS:GO, Gta5, Battlefield 1 / 5, 120+ fps
Acestea sunt componentele mele:
-Procesor Intel I7 6700HQ 3.2 Ghz
-8 Gb ram ( am mai comandat una de 8 sa fac 16 laughing
-Placa video GTX 950
1TB HDD
(Stiu, nu sunt chiar cele mai bune dar imi dau 300+ fps in Minecraft, numai asta conteaza laughing, jk)

Iti recomand sa faci toate updateurile la windows. Nu pierzi niciun fps...