| Danielllllllll a întrebat:

Recent mi-am descarcat Cs 1.6 nVidia e7 dar cand vreau sa-l deschid nu se intampla nimic, am incercat sa-l deschid si ca administrator dar tot nu merge si nu imi da nici o eroare.

5 răspunsuri:
| laurentiu80 a răspuns:

Nu stiu daca ai win 8 sau 10, dar 1.6 are probleme pe aceste sisteme de operare.

| Danielllllllll explică (pentru laurentiu80):

Am windows 7 uite am si filmat sa vezi https://www.youtube.com/watch?v=0EtSuxQYh_8

| laurentiu80 a răspuns (pentru Danielllllllll):

Incearca o alta versiune de joc nemodificata, deci versiunea standard.

| Danielllllllll explică (pentru laurentiu80):

Te referi la cs 1.6 warzone?

| laurentiu80 a răspuns (pentru Danielllllllll):

Da.