| trol123 a întrebat:

Salut, recent mi-am downloadat gta 4, eu nu stiam ca imi cere serial si unlock code...
M-am uitat la toate videourile cu seriale si tot ce trebuie... si tot imi da failure...
Va rog frumos... cine stie o metoda NOUA nu ca cele de pe youtube, ii dau funda.
Sper sa ma ajutati happy tongue

Răspuns Câştigător
| DaniTDCI a răspuns:

Depiden de unde l-ai downloadat. eu de obicei downloadez jocuri de pe kickass. poate l-ai descarcat de unde nu trebuie. incearca sal downloadezi de pe kickass. daca nu merge nici asa, i-al de pe steam. costa bani dar. macar ii jocul original