| anonim_4396 a întrebat:

Salut.Recent mi-am facut cont pe facebook.Insa exista o problema minora.Nu prea am prieteni.Insa nu vreau sa adaug la lista de prieteni straini.Ma gandeam daca cineva de pe TPU are cont facebook sa ne imprietenim.Deoarece nu mi se pare ca utilizatorii TPU sunt chiar niste"straini". Crede-ti ca puteti sa ma ajutati adaugandu-ma la prieteni?

P. S numele meu la facebook e Carmen Rechesan

Răspuns Câştigător
| TheLegion a răspuns:

Eu sunt interesat

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Crezi ca ai putea sa devi prieten cu mine? In schimb am sa-ti trimi cadouri pe facebook, iar pe TPU am sa-ti dau voturi.