| readdevil a întrebat:

Recent mi-am facut cont pe un joc online care se cheama Imperia Online. Am atins limita de stocatre pentru aur si imi zice:
Capacitate de depozitare a resurselor a fost atinsa.Constaruieste in nivel mai ridicat al fortaretei. Cum adica? Nu gasesc. Cine se pricepe si da un raspuns bun primeste funda.

3 răspunsuri:
| Alex_Alexutzzu_1998 a răspuns:

Pai daca ai atins limita fa un alt level in care reusesti sa acumulezi acele resurse
Sper ca ti-am fost de ajutor. Bafta!winking Funda? =)

| readdevil explică (pentru Alex_Alexutzzu_1998):

Cum adica? la ce trebuie sa dau upgrade?

| Hur_Ady_1985 a răspuns (pentru readdevil):

Eu nu joc jocul dar banuiesc ca la depozit(ar fi logic ) dar daca iti zice fortareata inseamna ca imperiul a ajuns lalimita si trebuie marit.(sper ca te-am ajutat)