| Caly95 a întrebat:

Salut, sa incep cu PC, placa video NVIDIA GeForce 7300 SE/7200 GS 1GB, 3GB RAM, procesor Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E6750 @ 2. 66GHz ~2. 70GHz, hard 320GB, asa acum sa va spun care e problema mea, am descarcat Darksiders 2 l'am instalat, merge, dar se misca groaznic de incet, cine stie si vrea sa ma ajute? Va rogg big grin dau funda, multumesc! happy big grin

1 răspuns:
| AlexandruParaschiv98 a răspuns:

Uitata te la setarile grafice ale jocului si da-le la minim(low) pe toate si daca se misca greu si asa inseamna ca nu tine placa video, nu am timp acum sa o verific ca iti spuneam sigur daca tine sau nu.