| alexandrey a întrebat:

Ce windows imi recomandati pentru acest pc.
Procesor: Intel(R) Pentium(R) D CPU 3.00GHz
Rami: 1.0 GB
Placa video: NVIDIA GeForce 7300 SE/7200 GS - 512 MB

Răspuns Câştigător
| CataC a răspuns:

Salut alex
Vista il eliminam din start, e un windows nereusit, de tranzitie intre XP si 7. Mereu vei alege intre XP sp3 si windows 7.
1GB ram este minimul cerut de windows 7, deci sfatul meu e sa mergi linisit pe XP. Updatezi la SP3 (service pack 3) si iti va merge fara probleme.

5 răspunsuri:
| adytzoi a răspuns:

La procesor de 3. 0 nu preamerge numai 1 gb de ram... e recomandat sa mai pui doi, apoi poti sa pui windows 7 ultimate.Succes

| xxBRDxx a răspuns:

Iti recomand Windows vista ultimate, cel mai bunwinkingare GeForce Nvidiawinking

| xxBRDxx a răspuns:

RECOMANDAT! iti Recomand Windows Vista Ultimate, este cel mai bunwinking, are tot ce ai scris tu mai sus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Windows xp AS Edition

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Windows 7