| qFloriN a întrebat:

Salut, saptamana viitoare o sa-mi iau laptop, dar pana atunci nu stiu ce sa ma mai joc. Momentan am un pc slab. cu cerintele urmatoare: ram 512, placa video Ati Radeon 9200, procesor Sempron 2400+, hardul de 80. Spuneti-mi niste jocuri care se incadreaza in aceste cerinte happy

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce ar fi sa te joci putin pe la biblioteca?

| qFloriN explică:

De ce crezi ca as avea nevoie de biblioteca, cand am destule cartii acasa. Si nu inteleg la ce ai vrut sa te referi cu asta happy