| Gangzbang a întrebat:

se afla un jucator de World Of Warcraft mai experimentat pe aici? si daca da am si eu o dilema:
-Ma jucam intr-o seara si eram in Ramhaken, si ca sa ma duc inapoi in Stormwind am incercat sa folosesc Hearthstone...dar faza tare e ca nu mai aveam Hearthstone-ul in inventar.
Am dat unstuck pe site-ul server-ului, m-am dus la Innkeeper cu gandul de a-mi face un Hearthstone nou, dar degeaba, am dat de 100 de ori Make this inn your home., si nu mi-a aparut nici un Hearthstone in inventar.
Aveti careva vreo idee?

Răspuns Câştigător
| LyonSsS a răspuns:

Contacteaza un GM, fa ticket. Normal cand dai click pe Inn Keepr iti da automat heartsone-ul innapoi. Eu l-am aruncat de nenumarate ori din bagpack si mereu l-am recuperat de la Inn Kepper.