| gdIulian a întrebat:

Salut . Sper ca puteti sa ma ajutati happy

Am si eu o problema cu fps-ul de la L.O.L (nu stiu daca la alte jocuri imi scade.), deci : cand intru in joc am fps-ul de 60-70 dar dupa ce intru pe skype,TS(nu cand deschid programu ci atunci cand intru intr-o convorbire)., incepe ca fps-ul sa scada la 0. Daca stie cineva cum si ce sa fac .Multumesc ! (m-am uitat si pe site-ul lor dar ce avea decat cum sa iti cresti fps-ul) Multumesc!

3 răspunsuri:
| hSh3ad a răspuns:

Incearca sa inchizi programele nefolositoare prin Task Manager, precum Skype Y! M si altele. Merge?

| gdIulian explică:

Dar eu vreau sa sa stau pe skype ca sa convorbesc dar si in acelasi timp sa ma joc.

| gdIulian explică:

Nu prea stie nimeni?