| Xenny a întrebat:

De fiecare data cand deschid ceva pe PC (gen Skype, Youtube, jocuri etc.) incepe sa tauie ceva in el. L-am curatat de praf, l-am devirusat dar NIMIC! Va rog ajutati-ma pentru ca nu mai suport!

2 răspunsuri:
| traveler a răspuns:

Fii mai explicita,tiuit,huruit,sunet in difuzor cum se manifesta,ca altfel nu imi fac idee despre ce te deranjeaza la compul tau.
Posibil ca in momentul in care incepi a juca de exemplu,sa soliciti sursa, procesorul etc si sa inceapa vreun ventilator sa faca zgomot de la uzura pentru ca i se cere o turatie mai mare, frecvent la racirea procesoarelor acest fenomen.Revino daca vrei cu amanunte.

| atoatestiitoarea a răspuns:

Si mie imi facea asa si am descoperit ca e de la skype
Ca sa vezi daca si la tine e la fel trebuie sa dezinstalezi skypul si sa observi daca mai tiuie!