| FilipRye a întrebat:

Salut, spuneti-mi jocuri Pc noi si tari, nu conteaza genul sau cerintele de sistem! Dau Funda + vot! big grin

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Call of duty modern warfare 2, 3; Battlefield 3; Call of duty Black Ops 1, 2; War Thunder ( E inca beta dar o poti juca cauta pe net...) Silnet Hunter 5, Company of Heroes 2, Hitman Absolution, Devil May Cry; Nfs Most Wanted 2013; Medal of Honor 2010, Warfighter; Blur, World of Warcraft Mist of Pandaria, Assasins Creed 3; Metro 2033, Last Light;

| νισяєℓ a răspuns:

Metin2

| SplashFace a răspuns:

Hallo4, GTA oricare, NFS, NFS world, Metin2, World of warcraft, league of legend, terraria, happy wheels, pizza delivery, Alice madness returns. Si sper ca te-am ajutat si da-mi FUNDA si este obligatoriu.