| valentin123 a întrebat:

spuneti-mi si mie cele mai bune server metin2.Sau cele mai bune servere metin2 pvp.Inafara de mondialmt2sau adventure metin2. Dar cele mai bune! Cam ca hammer mt2.Va implor! Primul raspuns primul vot castigator!

Răspuns Câştigător
| Rayd3r a răspuns:

Http://www.metinstars.com/ Este un server pvm si pvp ff bun.
Faci bani usor dar cresti cam incet, dar asta nu strica. In 20 de minute ai facut lv 50 si ai cam 60kk. Arme noi. exista king2. Desigur in shop este bns se cumpara cu 6kk in cantitate de 200.
Este armura posedata armele epice de lv 80 evolueaza in arme de lv 90 cum ar fi lunara(sabia) sfanta(sabia de sura) etc TIL recomand...+Ca nu se pun foarte mult jucatorii pe liber ca pe alte sv private.