| bossuu31 a întrebat:

Salut spuneti-mi si mie niste jocuri cu lupte gen mortal kombat cel mai tare primeste fundawinking

Răspuns Câştigător
| Andarock a răspuns:

Cel mai cool joc este acesta + că este online. Merită să te joci. Trebuie doar să-ți faci cont.
http://maffia.ro/
Sper să-ți placă. :)

5 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

Jocuri online:

Couter Strike 1.6
Samp Multiplayer
Dota2
Metin2Gx
Lol
Si jocuri normale

Igi2
Nfs World
Gforce.

| đɾεαmεɾ a răspuns:

Metin 2(sunt mai multe servare), Counter Strike 1.6(Daca iti place), Half-Life 2, X-Men: The Official Game Demo, Spider-Man: Friend or Foe, Rakion: Chaos Force, Golden Warriors, Devil May Cry (1, 2,3 sau 4), House of the Dead III Trial, Ardentryst 1.7...Dar trebuie sa le descarci, daca iti place vreun joc sa ma anunti, sper ca te-am ajutatbig grin

| bossuu31 explică:

Ma jocuri gen mortal combat lupta 1 la 1

| bossuu31 explică:

Ma joc exacta ca mortal combat nu online

| IMarriia a răspuns:

Lol!