| Alexmilian a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste jocuri RPG faine. Tocmai am terminat Assassin's Creed Syndicate si The Witcher 3 si am ramas in pana.

Dau funda! :3

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| S8N a răspuns:

Vad ca te intereseaza jocurile de tip RPG, deci eu recomand seria The Elder Scrolls (In special Skyrim), si seria Fallout (In special Fallout 4.)

4 răspunsuri:
| SergiuBoss11 a răspuns:

Metin 2

| Gabi99998 a răspuns:

Joaca dishinored e tot cu asasinari si chestii d-asteahappyhappyhappy. E super jocul recomand.

| valy67 a răspuns:

Salut! Am 11 ani(Nu lua in seama poza) si ti-as putea recomanda cateva jocuri de RPG care pe mine m-au prins.
1)Poti incerca DOTA 2 mie mi s-a parut fain(parerea mea)

2)Unturned mai e un joc care imi place dar nu stiu daca o sa ti se para destul de incredibila grafica dar este 3d si interesant.Este ceva mai cubic asemanator cu Minecraft dar e RPG si foarte funny.

3)(Nu rade)Ma mai joc World Of Tanks in timpul liber.Este cu tankuri si are o grafica care m-a impresionat.

4)Drakensang,un joc care m-am jucat destul de mult timp si mi-a placut.Este gen Metin 2 dar mai tare.

5)CS:GO mi se pare extrem de uimitor.Totusi e un joc cu arme dar cu foarte multa strategie.In mare parte trebuie sa comunici cu co-echipierii si sa faceti un plan.

6)Hearthstone,un joc RPG de carti cu o grafica impresionanta! Cel putin mie mi s-

| valy67 a răspuns:

Funda?