| anonim_4396 a întrebat:

Salut, din intamplare am setat rezolutia prea mare/mica la GTA San Andreas iar cand vreau sa intru imi apare intr-un patrat mic ca am setat prea mare si nu mai pot juca l-am reinstalat dar dejeaba(l-al luat de pe net). Va rog ziceti-mi cum sa fac sa mearga.

7 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Vezi in folderul in care este instalat jocul, sau in program files in foderul creat de joc, trebuie sa gasesti un fisier, ceva de genul system.nfo sau altceva de gen, acolo sunt salvate setarile. Schimba-i numele (adauga o litera sau ceva la nume) si apoi intra in joc, daca merge ok, atunci poti sa-l si stergi dupa ce iesi din joc.

| Alexul99 a răspuns (pentru Zenithf):

Mersi mult man, aceeas problema o aveam si eu

| bozioru a răspuns:

Inaintre sa intri in joc dai properties la iconita cu GTA San Andreas de pe desktop, acolo ar rebui sa vezi o caseta compatibility mode. Dupa ce dai plic pe caseta respectiva, te uiti in jos si bifezi casuta cu RUN in 640x784 pixeli. Dai apply si ok, dupa care intri in joc.

| AdRiAn_9543 a răspuns:

E de la joc (poate sunt probleme de la el), de la driverul de la placa video (recomand ultimul driver), de la Windows (sa aiba ceva care nu permite rularea jocului) sau de la DirectX, va recomand sa intrati in My Documents, in Gta San Andreas User Files si stergeti fisierul gta_sa.set apoi intrati in joc si bagati rezolutie mai mica, sau lasati asa cum e ...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sterge folderul numit "GTA San Andreas User Files" din my documents
dupa fiecare utilizare a jocului!
O SA MEARGA 100%!

| Ra1NbOw24 a răspuns:

HostName: || ManiacX || Server On Unban All (0.3x) ||
Address: 89.46.222.149:7777
Players: 8 / 150
Ping: 23
Mode: GodFather v2.5
Map: San Andreas goo all 10 on +1 ora

| XeNoN1 a răspuns:

Eu vreau sa fac mai mica rezolutia.