| joda14 a întrebat:

Stie careva daca fifa 13 are echipe romanesti. Daca nu ce joc are?

4 răspunsuri:
| cavalerul11 a răspuns:

Logic ca nu are trebuie sa bagi cu liga 1 for fifa 2013 asa o sati bage multe echipa romanesti

| joda14 explică (pentru cavalerul11):

Si cum o bag
?

| cavalerul11 a răspuns (pentru joda14):

Mane m-am interesat si am cautat pe net se pare ca nu numai exista liga 1 pentru fifa 2013 cu alte cuvinte nu ai cum sa intruduci echipe romanesti seti care se ocupa de liga pentru orice fifa s-a desfiintat in 2011 mare pacat asta e tot sper ca te-am lamurit destul de asta numai eu am raspuns la intrebarea ta ca liga cu echipe romenesti nu o gaseste nimeni nici nu exista mare mare pacat